| richard93 a întrebat:

Am schimbat cablul azi de la kilometraj am mers vreo 4 km si mi s-a rupt am intrebat din ce cauza si mi s-a spus ca e de la cutie imi poate da cineva mai multe amanunte cam cat m-ar costa ce ar trebui sa ii fac sa nu mi se mai intample multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Simplu; mergi la Service si ceri factura. Doar asa ai garantie.Prietenii priceputi te mai si,, ajuta,,...

| richard93 explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Asa mi-am propus sa imi cumpar un alt cablu si sa ma duc iarasi la un service dar mai intai am sa le spun si ce am patit poate o fi si alta cauza