| dIzzEE a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca nu am luat traseul trebuie sa mai dau sala o data?

9 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Obligatoriu trebuie sa o mai dai o data.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da

| ovidiu8msn a răspuns:

Teoretic nu. Dar practic mai dai sala inca o data. Clasic romanesc

| Scremer a răspuns:

Hmm nu situ sigur daca trebuie sa redai sala cred ca daca ai picat traseu trebuie sa astepti cateva saptamani pana te cheama ei la traseu iarasi dar mai trebuie sa mai faci cateva ore cu instructorul misepare eu cand m-am dus le-am luat pe toate nu le-am repetat big grin dar mno bafta

| Bitza91 a răspuns:

Da, incepand cu a doua zi dupa picarea traseului, te duci si platesti taxa de reexaminare auto(5 RON) si iti redepui dosarul la politie.

| Bitza91 a răspuns (pentru Bitza91):

A, incepand cu a doua zi dupa picarea traseului, Dupa ce trec 16 zile te duci si il redepui la Politie! Scuze am UITAT sa specific!big grin

| Marry1227 a răspuns:

Da. trebuie sa mai dai odata si iar sa platesti taxele alea de examinare si traseu

| AlexCool17 a răspuns:

Depinde cat de rau a fost! In 89% da trebuie sa o mai dai odata

| Wistler a răspuns:

Daca nu ai luat sala dai iar sala.
Daca ai luat sala si nu ai luat traseul, iar dai sala+traseu.