| tpuintreaba a întrebat:

Am un cont pe xat.com
Am 5 days ce as putea sa fac cu ele? laughing
VA rog sa-mi explicati foarte explict

5 răspunsuri:
| MyPassion a răspuns:

Hmm, ce bine de tine tongue eu nici nu reusesc sa-mi fac cont, app daca ma poate ajuta cineva astept mesaj!happy

| GabrielaInimioara a răspuns (pentru MyPassion):

E foarte simplu. trebuie sa ai grija sa nu uiti de joculetul lor ca sa demonstrezi ca esti omlaughing))))

| Dede1 a răspuns:

Buna
Cum ai facut rost de days?laughingpoti pune avatar gif si emotii care se aprind la nume.
Daca vrei sa pui avatar te folosesti de un html(pozei pe care vrei sa o pui) deschizi xat dai clic dreapta pe tine si pui codul unde scrie "picture".
Daca vrei sa pui emoticoane care se lumineaza la profil, dai clic pe emoticoanele din partea stanga.

| raducu77 a răspuns:

Cum fac rost de days?

| mariusceltare123 a răspuns:

Nu stiu