| Bogdan2304 a întrebat:

Ar merita sa fac parteneriat cu Youtube pentru ca pe luna fac cam 30.000-60.000 de vizualizari si cu ce te ajuta likeurile si cati abonati ai

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate scoti 3-4$ pe luna... la view urile alea

| Clorox a răspuns:

RIP Youtube, ai vazut noua actualizare? Hell no sweetie, nu mai ai sanse!winking

| KanezuY a răspuns:

Prin Programul de parteneriat YouTube, creatorii pot să genereze bani din conținutul de pe YouTube printr-o varietate de moduri. Acestea includ anunțuri, abonamente cu plată și produse. Alte avantaje ale Programului de parteneriat includ:

extinderea potențialului de a câștiga venituri: YouTube este cea mai mare comunitate video online din lume, permițându-ți să te adresezi unui public global prin conținut care generează bani;
obținerea de flexibilitate printr-un contract neexclusiv: YouTube nu impune restricții privind locul în care partenerii pot să-și încarce și să-și distribuie conținutul, permițându-ți să generezi bani din conținut pe YouTube și pe alte platforme;
urmărirea și gestionarea performanțelor: folosește YouTube Analytics pentru a obține rapoarte care te ajută să-ți urmărești performanțele și veniturile pe YouTube și să obții informații care te ajută să te îmbunătățești.

| Phanto a răspuns:

Daca te intelegi bine cu persoana respectiva si nu e unul din voi prea individualist, desigur, e o idee buna. Dar ia in considerare ca trebuie munca in echipa, sa nu postati unul peste altul, sa colaborati, sa impartiti idei. Succes.

| suntserios a răspuns (pentru Phanto):

Nu prea stii ce inseamna pateneriat cu Youtube asa e?

| Bogdan2304 explică (pentru suntserios):

Ba da

| suntserios a răspuns (pentru Bogdan2304):

Ba da ce? nu era pentru tine intrebarea