| anonim_4396 a întrebat:

Barbatii si femeile merg pe sisteme reprezentative diferite? Ei spun si aud, ele- vad si simt? Cum sa se inteleaga ( caci nu e diferenta numai de perceptie)? Care e solutia?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Din punctul meu de vedere exista doua mari probleme:
- barbatii cred ca ei sunt sefii, intr-o relatie nu trebuie sa existe sef
- femeile cred ca barbatii sunt facut pentru a le indeplini lor poftele, ar trebui sa se gandeasca mai mult la partener.
Daca ar mai lasa deoparte orgoliile si ideile preconcepute si fiecare ar incerca sa-l faca pe celalalt fericit, ar fi mult mai bine.

| imortal a răspuns:

Ohooo Dmonik, cam rar in ultima vreme, vacantele asteatongue faza e ca la barbati "ei spun, EI aud", iar "ele vad si nu prea o mai simt" asta dupa o anumita varsta 40 inkolo laughing "ei mint ele aud" "ele o vad si o si simt" de la 25 pan la 40 si "ei nu stiu ele din auzite" "ei vad ei simt" pana in 20 d ani laughing cat despre intrebarea ta nu te-ai gandit la un lucru daca pui umar la umar barbatul si femeia rezulta ca ei spun, aud, vad si simt? ideea ca doar impreuna poti fce cevawinking

| imortal a răspuns:

M-am inrosit tot tongue mersi mersi sper ca nu dispari, iar.winking da nici sa vi sa imi furi funditzelelaughing)) tongue

| imortal a răspuns:

Asa, sarumana'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Spineshivers, n-ai unul mixt sau unul de inteles si barbatii?hee hee
Sunt fan piticigratis!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@imortal, ai fost mortal! Stiai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@imortal, eu pot sa-ti ofer fundita, nu vezi? Esti la mine la postare!