| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Am bagat windows 7 sa-l instalez si nu ma lasa, sa reformatez partitiile, imi spune ceva ca nu citeste driverele, imi spune sa le caut in PC, dar eu nu le-am pierdut, ce pot sa fac?
Imi spune load driver.Multumesc

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei, driverele se iau de pe net dupa instalare!

| RobY_3853 explică (pentru foxi):

Cand dau la custom, sa-mi fac partitiile 1.2.3.nu ma lasa imi spune de ceva drivere dar eu nu le mai am le-am pierdut, nu mai pot sa fac aprtiti atunci?

| foxi a răspuns (pentru RobY_3853):

E ceva anormal.acolo,nu cred sa fie vorba de drivere!

| RobY_3853 explică (pentru foxi):

De unde pot lua un windows 7 bun? si care e mia bun?

| foxi a răspuns (pentru RobY_3853):

Legal trebuie sa-l cumperi!