| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna am fost la farmacie astazi si mi-am cumparat o crema pentru cosuri si farmacista mi-a spus ca pot sa imi prepar si eu singura un gomaj facut din cafea si miere de albine si numai am probleme a incercat careva da rezultate?

2 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

CIAO! Nu stiu ce sa zic despre reteta recomandata de farmacista deoarece nu am incercat, dar eu iti recomand sa folosesti impotriva cosurilor pudra de argila! cosata 12 lei cutia ce contine 10 plicuri (dintr-un plic faci masca de 2 ori ). pudra de argila o prepari cu apa plata (pentru cosuri ) si iti faci masca 7 zile consecutiv dupa care continui doar de 2 ori pe saptamana. ai sa vezi ca obtii rezultate! Dar daca ai multe cosuri iti recomand un consult dermatologic pentru. ca sa nu uitam, acneea se trateaza cu antibiotice! bafta!

| Angela15 a răspuns:

N-am incercat.
dar daca spui ca nu mai ai probleme inseamna, ca e bun.