| seL_7684 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare de ce mi-a venit factura de la orange 5milioane 400? eu in viata mea nu am avut cost mai mare de 1 euro?
Azi le-am cerut un desfasurator si chiar sunt nervos... ce pot face?
daca ieri nu resetam telefonul aveam toate mesajele... ajutor

Răspuns Câştigător
| szmotovio a răspuns:

Asteapta desfasuratorul
probail e o greseala
sau ti a folosit altcineva telefonul, in timp ce dormeai sau ceva de genul.sad

1 răspuns:
| seL_7684 explică:

Avusesem si eu 0.30 da nu sa-mi vina 5 milioane factura... si mi-a stricat si mie ziua si ziua lui tata de nastere. straight face ratati.