| anonim230 a întrebat:

am si eu o intrebare, stie cineva un centru de printat poze in bucuresti destul de ieftin, nu de alta dar am de scos vreo 100 de poze si cam mult sa dau 1 leu pe poza, mersi mult! happy

2 răspunsuri:
| zumbalau a răspuns:

Salut! Depinde pe ce format vrei sa printezi. Spre exemplu preturile incep de la 0.69 pentru formatul 10/15 (standard) si urca pana la 1.99 lei pentru A4 sau 4.49 lei pentru A3. Aici ai o lista cu preturi care mie mi se par super convenabile, mai ales ca au o calitate de pici. http://www.kayaprint.ro/print-foto/