| blacknuage a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-a instalat cineva windows 7 si evident ca e copie si de cand am bagat antivirus imi tot arata notificari de la windows geniune ca sunt victima la counterfaking. Am dezinstalat antivitrsul si degeaba si pe desktop imi apare mereu negru.Degeaba schimb imaginea ca dupa ce il repornesc mi o scoate si e din nou negru. mentionez inca o data ca e w 7, am mai gasit solutii dar erau pentru w xp. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Descarca RemoveWat sau ChewWga. Uite aici un tutorial, daca te descurci cu limba engleza http://www.compunoodle.com/removewat/ Succes!

| blacknuage explică (pentru alexmircescu13):

Mc mult de tot, a mershappy

| alexmircescu13 a răspuns (pentru blacknuage):

Bravo!

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Mai bine folosesti un xpSP3