| Tudorancea_Alexya_1999 a întrebat:

Am telefon dar unchiu din Italia vrea sa-mi ia cv..nustiu c sa aleg dintre o tableta Samsung galaxy note 10.1 sau telefon Samsung galaxy note 2... Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati tableta.Eu acum scriu de pe Note 10.1.Merita mult mai mult. Poti face 1000 de lucruri pe ea.E super. Poti sa si vorbesti ca pe un telefon, poti sa-ti bagi o gramada
de aplicatii (ai multa memorie), ai si S pen-ul.Cum vrei!

2 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Bineinteles ca asta poti face si pe Note 2, dar oricum, merita mai mult tableta.E mult mai faina.