| roxxutzzz a întrebat:

as vrea sa va intreb si eu ceva... de ex vreau sa filmez ceva cum ii scot sunetu? si daca imi puteti spune ce program sa downloadez ca sa fac filmulete frumoase cu efecte si chestii?

Multumesc

P. s

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Un program uimitor este Windows live media Marker, iar daca nu iti convineintra aici
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/visit.php?cid=114&lid=3228

| mikoto a răspuns:

Poti sa folosesti Sony vegas happy

| subzero_4108 a răspuns:

Daca ai windows xp poti intra in start->al programs->windows movie maker e forte bun si e foarte usor de folosit...