| georgica29 a întrebat:

Va rog frumoas as vrea si eu un program de facut filmulete din poze mai simplu, dar sa aiba efecte frumoase, mersi mult

Răspuns Câştigător
| crystyn3lmp3 a răspuns:

N-ai pentru cewinking i-mi dai funda? happy

2 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Camtasia studio 6 il am si eu in pc si crede-ma e usor,amuzant,distractiv, poti face sa apara si tex pe poza cand vrei sa dureze cat brei si sa face ce efecte vrei sa pui muzica si tot, joacate cu el si asa v-ei invata cum sa il folosesti sau vezi tutoriale pe internet. scrie pe google: tutorials camtasia studio 6 si urmaresti clipurile si inveti e usor oricum. numai binewinking

| georgica29 explică (pentru crystyn3lmp3):

Multumesc frumos pentru raspuns!

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru georgica29):

N-ai pentru cewinking i-mi dai funda? happy