| PrimeTime a întrebat:

Buna aseara mi-am luat o tableta,-s Si nu prea ma pricep la partea cu wirelessul :-s Am router si dupa ce ma conectez intru pe internet, NU MERGE. In timp ce sunt conectat la internet nu merge... M-am dus la flanco si la ei merge Cine stie ce setari sa fac ca sa mearga si la mine puppy dog eyes Funda

3 răspunsuri:
| PiTBuLL_2382 a răspuns:

Prin ce firma ai internet... doar asa iti pot da un raspuns sigur big grin

| PrimeTime explică (pentru PiTBuLL_2382):

Rds

| PiTBuLL_2382 a răspuns (pentru PrimeTime):

Nu stiu sa iti configurez setarile prin rds. eu am click net si imi merge foarte bine; x