| LikeACandyxD a întrebat:

Contul acesta de TPU e facut de pe un cont de facebook pe care nu il voi mai folosi si voi folosi altul in loc. Este posibil sa mut contul de pe acesta pe celalalt? Sau sa folosesc adresa de mess? Chiar nu vreau sa imi fac altul.

5 răspunsuri:
| zuzyzuly a răspuns:

Da, iti poti schimba adresa de mess. Intri la editare profil.

| Xenya a răspuns:

Poti folosii adresa de mess!

| LikeACandyxD explică (pentru Xenya):

Cu ce parola? de la mess sau facebook?

| Xenya a răspuns:

Deci,poti intra la EDITARE DATE LOGARE si acolo poti sa iti pui adresa de mess si parola pe care o vrei tu! Daca nu am inteles eu ceva te rog sa imi spui si o sa te ajut! happy

| Maria_Bianca_Biutza_1989 a răspuns:

Buna! Nu, nu poti dar poti sa folosesti vechiul cont de fb doar pentru contul TPU. Funda?