| VampireCrisz a întrebat:

imi trebuie un site cu figuri geometrice in spatiu pe care le pot desena, decupa si sa le lipesc dau funda!

4 răspunsuri:
| elik a răspuns:

Daca ii origami, e ok? big grin

| VampireCrisz explică (pentru elik):

Nu origami laughing trebuie sa fac niste forme geometrice in spatiu la matematica din carton la asta ma refer

| elik a răspuns (pentru VampireCrisz):

Dar se pot face cuburi piramide si origami..deasta intrebam.okhee hee am inteles.baftawinking

| elik a răspuns (pentru VampireCrisz):

Am lansat si eu o intrebare. daca ma ajuti sa strang like-uri la o poza poti primi o funda..intra la mine daca te intereseaza. pupici :*