| PixCuGel a întrebat:

La un apartament cu 2 camere cat este asociatia.Mai exact ce este asociatia. Apartamentul este inchiriat.
Scz categoriatongue

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de Asociatia de proprietari a blocului din care face parte apartamentul. Suma difera de la o asociatie la alta si chiar de la o luna la alta, suma la tine o vezi pe lista cu cheltuieli afisata.
Daca te referi la fondul de rulment si acesta este diferit de la asociatie la asociatie si il poti afla de la administrator sau casier.