| andreicaia99 a întrebat:

ma simt groaznic. am facut-o de... pe o prietena incredibila din prostia mea. ma rog un pic fortata si de ea ..in fine nu vrea sa ma mai ierte niciodata si stiu asta. totusi eu stiu niste idei. poate niste vorbe pe care sa i le spun va rog foarte mult! fundita

2 răspunsuri:
| mczacky a răspuns:

Mai lasa si de la tine cand ii va fi mai greu te va cauta asa s-a intamplat si la mine dar la noi a iesit mai urat lasa sa treaca un timp iar daca nu te va cauta caut-o tu pe ea (bataie)

| andreicaia99 explică (pentru mczacky):

Mda n-am mai vorbit de prin septembrie.