| anavladamatei a întrebat:

Buna, mi-am refăcut cardul bancar si in patru zile trebuie sa vina acasă curierul cu el. Cat costa livrarea cardului bancar? Stiu ca se retrage suma de bani direct de pe card dar vreau sa știu suma.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu daca este la toate bancile la fel.
In luna februarie a.c. am primit noul card bancar BCR prin curier, nu m-a costat nimic.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu costa nimic

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu costă nimic, il primesti gratis

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tin bine minte, pe mine m-au sunat si m-au chemat la banca.
oricum, nu cred sa coste nimic.

| Dragobeta a răspuns:

Banca mea il elibereaza la Banca. Dar candva il trimitea prin curier. Nu a costat nimic.

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Depinde de curier