| didi2802 a întrebat:

Buna seara.As vrea sa stiu, cei care au facut comenzi pe Mangashop.ro,care-i treaba cu punctele si daca de exemplu,ai multe puncte si le folosesti intr-o comanda mai mare, este sigur ca ti le vei putea folosi sa-ti reduci pretul la comanda si ca este un site sigur?

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Site-ul e sigur, il cunosc pe proprietarul site-ului si e super-de treaba tipul. Punctele poti sa le folosesti cum vrei tu.

| didi2802 explică (pentru ZOZOKid):

Multumesc pentru sfathappy. Chestia este ca vreau sa fac o comanda mai mare si am si multe puncte, dar nu vreau sa fie o inselatorie, adica la posta sa trebuiasca sa platesc tot pachetul.

| ZOZOKid a răspuns (pentru didi2802):

Nu stiu cum e cu posta pentru ca eu ridic mereu comanda de la sediu, fiindca stau in Bucuresti si nu are rost sa ma complic. Ma indoiesc insa ca ar putea fi o inselatorie. Daca vrei sa fii 100% sigur, intreaba chiar tu cum sta treaba printr-un email la adresa info@mangashop.ro