| Stefania a întrebat:

Selena Gomez a pozat goala?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

54 răspunsuri:
| TaniuTzzaTany a răspuns:

Sunt sigura ca nu numai prosti cred asta...e falsa tu nu vezi uitate si tu calumea serios chiar asa de usr de pacalit esti selena nu a pozat nu pozeaza si nici nu va poza nud crede-ma pe cuvant

| Ronaldo2011_1159 a răspuns:

Si eu mai am o poza cu ea nud da si eu cred ca ii fake ca are sani prea mari rolling on the floor daca vrei tio dau doar zi-miwinking!

| Ramona23 a răspuns:

Vai ca LOL esti =]]. bai poza se vede ca e trucata fat'oo :]]. si eu imi editez poze cu fata mea pe corpul vedetelor`. :]] LOL. si mai este poza asta: http://selenagomeznude.org/ :}} se vede clar ca corpul nu este al ei. si in plus ...capul ei este de la o poza.:| si am mai vazut si cu J.B poze. trucate cu capul lui p un corp al unor fete. :|... http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......izi-12.jpg

| Maryya a răspuns:

Sunt trucate...thu crezi tot ce vezi p net?

| Brighitaaa a răspuns:

Cica unii dintre voi ca nu are sanii asa laughing da de unde stiti voi ca nu ii are asa, s-a dezbracat in fata voastra?laughing Doamne! @LuLuuuuTeBestee, pielea e mai deschisa pe sani decat pe corp ca daca te bronzezi nu stai cu sanii goi,ci iti pui partea de sus a dresului si nu se bronzeaza. Eeee... sa revin la intrebare, nu stiu mie un pic mi se pare prefacuta selena la prima privire, nu stiu, dau cu parerea, poate a fost luata prin surprindere sau a fost trucata, dar nu stiu daca ar trebui sa aiba sanii chiar asa mari, poate ii are dar nu cred ca ea si-a facut...

| Vickycel a răspuns:

Fataa tu chiar nu obseri ca e fake?! Lol rolling on the floor şi chiar daca ar fi pozat care ar fi problema, adica nu inteleg ce e aşa de ":O WoW" majoritatea vedetelor de la hollywood au pozat nud aşa caa...nimic nu m'ar mai surprinde. Oricum tu crezi ce vrei deşi se cunoaşte ca e fake (poza)winking. Bye'bye wave!

| mTz_2008 a răspuns:

Nu m-am prins... ii un OM normal, ce nu are voie sa isi faca poze cand este dezbracata, nu conteaza daca este editata sau ceva, lasati dracu oameni sa traiasca ((_ (()) ((_

| Brighitaaa a răspuns:

Ba,oameni! Sincer de unde stiti voi ca nu stiu ce ca selena nu are sanii asa, da de unde stiti voi cum are sanii?laughing da alunita am vazut-o si eu alunita, da cate vedete fac asa ceva nu ii ea cea mai stralucita si da pentru varsta ei nu cred ca are pieptul asa mare.Da cativa ziceti ca nu a-r face asa ceva, da de unde stiti ma? v-o zis voua in particular?laughing Voi puteti doar sa dati cu parerea da voi ca nu spuneti asa sigur hotarat "nu selena nu face asa ceva ca ii cuminte" si blablabla da de unde mama mea stiti?rolling on the floor
Raspunsul totusi nu stiu sa ti-l dau...

| Yuuji a răspuns:

Trucata sau nu arata binelaughing

| lola_4174 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu cat de prostuta esti.Si chiar de o facea ce doar nu arata ca s-a culcat in pat cu cutare si ca a facut s**

| Darkus a răspuns:

Dao draq ca si asta e o curva fara pereche care pozeaza goala, Sugeamear **** ed curva infecta ce e

| violetik a răspuns:

Salut tuturor! selena nu a pozat goala! un idiot a facut aceste poze! selena este buna si despeapta nu ar face asa ceva!

| ღNameღ a răspuns:

Poza NU e editata, uite http://ultimabarfavedete.blogspot.com/2011/03/selena-gomez-nud.html
Sper ca te-am lamurit, papa:*

| GhostRider_6743 a răspuns:

e trucata poza.

| greenaple a răspuns:

Parerea mea e ca da nu stiu de ce o apara lkumea atat si muzica ei e de c...t

| rebyrby a răspuns:

Da cred ca a pozat sau nu pote?

| puffi10 a răspuns:

Sunt doua poze poate a fost platita mult, foarte mult pe astfel de poze!
rolling on the floor

| misuzzz a răspuns:

E trucata pentru ca pe sanul drept trebuie sa aiba o alunita

| AlexIronIc a răspuns:

Ea nu are tate laughing

| Ralucush123456 a răspuns:

da e modificata lasa mai in pe selena balena nici miley nu a pozat

| ppaauullaa a răspuns:

Da de ce nu doar toate vedetele de pe alt continent fac asta deci nu ma mira

| ppaauullaa a răspuns:

Da dar poate fi si trucata dar nu prea cred pentru. ca este bronzata asa ca nu se stie.Si nu se stie daca are 18 ani asa ca...

| PkzRazvy a răspuns:

Da chiar a pozat goala chiar nu o credeam in stare dar a facut-o...

| andreiusu1999 a răspuns:

Ba prostule pozele sunt trucate te pe orag e un de trucas foarte bine puteau sa isi puna o alunita da ce sa stie prosti