| Genii a întrebat:

Acum ceva ani prindeam Nickelodeon la TV si era in engleza. Acum a disparut. Stiu ca acum a aparut si Nickelodeon in romana dar oricat l-as cauta nu-l gasesc! crying Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Trebuie sa suni la agentia de cablu, si sa vezi daca mai au programul in grila. poate au incheiat contractul de difuzare

| dellyt a răspuns:

Hai sa iti spun de filmu ala avatar legenda lu aang: eu nu pot sa iti dau direct siteu cu flmu deoarece nu ma lasa TPU dar it dau pasii
1) accesezi google
2) scrii la google peteava
3) dai pe prima varianta
4) intri pe site ala si acolo este un motor de cautare
5) scrii la motoru de cautare filmu si dai cautare
Asta e tot sper ca ramane cum am stabilit

| Genii explică (pentru dellyt):

Am vazut aia dar nu sunt toate episoadele! Eu le vroiam pe toate.

| dellyt a răspuns (pentru Genii):

Am cautat dar pe toate nu le-am gasit.
FUNDA!

| Genii explică (pentru dellyt):

Am zis ca le vreau pe toate! Nu le gasesti pe toate, nu funda!

| dellyt a răspuns (pentru Genii):

Ba stii care e chestia nu fii atat de disperat disperatule de c e nu te-ai uitat la TV cauta tu daca nu iti convine

| Genii explică (pentru dellyt):

Hey...abia acum m-am intors de la mare si ti-am vazut comentariul. Eu sunt fata ratatule. Si sincer nu ma consider disperata. Tu esti disperat de funda aia dupa cum vad.

| dellyt a răspuns (pentru Genii):

Du-te fata si lasa-ma

| Genii explică (pentru dellyt):

Du-te tu ratatule si impusca-te rolling on the floor WOW, ce fraier am gasit...rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor Sa suparat blegul. Vai de capul tau oh go on talk to the hand