| GoGo23g a întrebat:

Am 16, iubesc animalele ff mult, dar mi-e frica de caini de pe strada... stiti cum ewinking ca la noi in Romania! unde se mai gasesc caini pe strada de cat la noi?happy

Asa. si mie imi e frica de ei. iar mama ma tot innebuneste la cap sa ma duc la un popa!
1.Eu nu cred in ei si in asa ceva*
2.Sunt ateu! * [*Sper ca intrebarea mea sa nu se trensforme intr-o dezbatere de religii*]
3.Ce pot face? ce solutii exista!
4.Mie mi-e frica de ei de cand m-a fugarit un caine negru si mare [bine inteles ca avea stapan! si era afara cainele. si stapanii lui is niste tigani
5.Ce pot face?

MS ce l mai bun raspuns funda 1000%

Răspuns Câştigător
| SpartaGirl a răspuns:

Stiu cum e laughing Si in fata blocului meu sunt mii blushing dar ne-am imprietenit cu ei si ne apara de tigani :O (ma refer la tiganii rai).Eu iti dau un sfat:mai adu-le de mancare, sa vezi ca te vor iubi! :X.Sau ascunde-te dupa masini! laughing

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| GabeN a răspuns:

99% din cainii vagabonti se iau dupa tine ca sa le dai mancare.Cand fugi de ei, isi dau seama ca ti-e frica si incep sa te fugareasca.Cand vezi ca maraie la tine, nu-l baga in seama si daca vezi ca da sa te muste, sperie-l. Daca nici asta nu functioneaza, ia un emitator cu sunete anti-caini.Ideea asta n-are cum sa de gresi happy

| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i ocolesti...sau daca nu poti sa nu-ti fie frica in preajma lor.Stiu ca suna ciudat dar cainii de obicei ataca cand simt frica.
Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| SpartaGirl a răspuns:

Multumesc!

| sautean14 a răspuns:

Buna chestie mersi si pentru mine spartagirl si eu am problema asta de cand ma fugarit si m-a muscatcrying un caine in parcul tineretului a trebuit sa sar toate teptele(7)si cu spatiu mare si acum ma mai doare piciorul