| ionutyoyo a întrebat:

am o problema.mi-am bagat windows 7 pe 64bit dar imi lipsesc file din el..audio etc...nu pot juca jocuri ca imi cere nu stiu ce file...stiti vreun site de unde le pot lua

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai eu ce am zis mai sus? Ce setup sa existe daca sunt enspe mi de modele de windows, modificate, transformate, crackuite ...etc? E greu sa faci acele update-uri ca doar ti-am explicat cum?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E original windows-ul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ionutyoyo explică (pentru neluL):

Hmm...nu cred...

| ionutyoyo explică (pentru neluL):

Hmm...nu cred

| neluL a răspuns (pentru ionutyoyo):

Intra la windows update si porneste update-urile.
Ca sa faci update la SP1 intra in Start->Control Panel->System and Security->Windows Update->aici debifezi KB971033 si KB2505438, restul le faci pe toate. Cele doua sunt update de siguranta care descopera daca windows-ul are licenta sau nu.

| ionutyoyo explică (pentru neluL):

Aha mersi.da nu este vreun setup care il pot lua de pe net sa-mi bage filele?

| neluL a răspuns (pentru ionutyoyo):

Pai eu ce am zis mai sus? Ce setup sa existe daca sunt enspe mi de modele de windows, modificate, transformate, crackuite ...etc? E greu sa faci acele update-uri ca doar ti-am explicat cum?