| Laur001 a întrebat:

Buna TPU... Am si eu o intrebare... Am descarcat astazi programul nero sa bag muzica pe un cd pentru casetofon masina (mp3), si atunci cand dau "ardere" Cd-ului se incarca pana la 6% si dupa imi da eroarea Burn process failed

11 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Depasesti limita Cd-ului! Fa un test! Baga un CD de 700MB si pune pe el 3piese si vezi daca merge! Daca da inseamna ca ai depasit memoria CD atuncea!

| YoBuDy a răspuns:

Instaleaza alt nero, dupa baga un blanc gol, si vezi ca numele melodiilor sa nu fie prea lung happy

| Laur001 explică (pentru YoBuDy):

Cum sa bag un blanc gol?

| YoBuDy a răspuns (pentru Laur001):

Blanc gol e un cd gol. eel mai bine incearca sa instalezi alt nero vezi melodiile ce nume au, ca eu am mai avut probleme din astea... si poate iti va merge

| Laur001 explică (pentru YoBuDy):

Sunt d`alea de petrecere

| Laur001 explică (pentru YoBuDy):

Nero 7 e bun?

| Generalul a răspuns:

Incearca sa scrii cd-ul la o viteza cat mai mica (ori 8 ori, 12) si sa nu mai faci nimic altceva pe calculator in timp ce scrie. daca ai windows 7 poti sa scrii direct cd-urile fara sa-ti mai trebuiasca alte programe gen nero

| Laur001 explică:

L`am dat la 8x si uite ce zice (fara sa mai misc de mouse) Burn process failde at 8x(1.200 kb/s)

| YoBuDy a răspuns (pentru Laur001):

E bun ar trebui sa mearga si cu 7 instaleaza-l si probeaza-l

| Laur001 explică (pentru YoBuDy):

Pai dar nu stiu ce are, din 7-8 GB mai am decat 56 mb sad crying