| ioanalexandru a întrebat:

e adevarat ca pe un laptop Asus care are procesor din gama i3 şi 8 gb ram nu mai merge instalat windows XP? daca e adevarat, poate-mi daţi şi mie un serial windows 7 home premium pe 64 biţi.sau un link de unde sa-l descarc. ofer funda, garantat!

1 răspuns:
| BelleStar a răspuns:

Normal ca merge instalat windows xp. doar ca daca vei instala un sistem pe 32 biti, iti va vedea undeva la doar 3gb de ram. ai nevoie de un sistem de operare pe 64 biti. care iti va vedea toti cei 8gb de ram. Bafta.