| ena2 a întrebat:

Hei.
Imi place de un băiat, e in clasa cu mine, deci pur si simplu il ador.
Lui i-a placut prim septembrie de o fată mai mica cu un an decat el.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care-i intrebarea? Vrei sa te pețim la el?

| ania a răspuns:

Ai un organism care funcționează normal, toți hormonii sunt în acține.Cea mai fericită ai fi dacă ai amîna să ai relații cu băieții pînă ești destul de matură să te căsătoreși și să ai ca preten doar pe viitorul soț. Relațiile astea hormonale aduc numai dezamăgire și frustrări.-Păzește-ți inima mai mult decât orice căi din ea curg izvoarele vieții-Psalmii-

| SuperSmart a răspuns:

Ii mai place de ea?