| IIssaIssabella a întrebat:

Buna TPU sunt disperata. vreau sa merg la strand si nu ma lasa mama! nu mai stiu ce sa ii mai zic simt ca turbez! cine imi spune si mie niste metode prin care sa o conving sa merg in afara de scuza ca apa e mica! hai repede dau funda! repede :**::*:**:*:**::*:*

Răspuns Câştigător
| Websters a răspuns:

Spune-i ca va intalniti toti colegii sau ca sunt supraveghetori si nu poti pati nimic sau ii spui ca nu stai mult in apa. Bafta!

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Când eram mai mică, nici pe mine nu mă lăsa. Mie soarele şi apa îmi fac foarte bine, şi se vedea lucrul ăsta când mergeam la mare. I-am spus că nu e mare diferenţă, iar avantajul este că suntem supravegheaţi, avem cantină (sau ce-i aia) şi toţi merg. I-am zis că mă fac dracu' de râs să fiu singura care nu se duce. Până la urmă a cedat, încearcă şi tu.

| victorr_3274 a răspuns:

Nu te duce singura, ia niste prieteni cu tine sa stie ca fi cineva sa aiba grija de tine sa nu te ineci.

| IIssaIssabella explică:

Nu merge faza cu plansul sad

| GoHyeMi a răspuns:

Spune-i ca iti doresti cu adevarat acest lucru, ca este cald afara si ca te-ai simti foarte bine. Sa faca asta pentru tine deoarece esti copilul ei si ar trebui sa te inteleaga. Daca nu merge asta, incearca metoda cu plansul, functioneaza mereu.

| ipswich a răspuns:

Vb aia. " nobila cauza " laughing altii chiar au probleme iar tu esti disperata ca nu te lasa pe strandlaughing