| vladalex40 a întrebat:

Vreau sa instalez windows 7 si nu imi citeste CD-ul.Am bifat in bios primary device CD/DVD-rom dar tot nu il citeste,

6 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Cand alegi optiunile pentru bootare trebuie sa selectezi cd/dvd-rom!

| vladalex40 explică (pentru GreenSky):

Aia am scris si eu mai sus.Am ales cd/dvd-rom si tot nu booteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti citeste dvd-ul vrei sa spui, esti sigur ca ai dvd-rom/rw? dai si f12 sau f10 si dai sa aleaga de pe ce, dar asigurate ca ai acea unitate optica cu ce iti trebuie.

| FvLaD123 a răspuns:

Trebuie sa intri in CD/DVD si o sa vezi un fisier gen.exe. Windows 7 nu se booteaza

| FvLaD123 a răspuns:

Se booteaza doar daca este original (cumparat)