| sorel1990 a întrebat:

Sunt student la facultatea de automatica din Craiova anul I si as dori sa ma mut la toamna la Politehnica din Bucuresti in anul II, ma pot transfera de la Universitatea din Craiova la Politehnica din Bucuresti, daca pot va rog frumos sa ma ajutati si pe mine, ce ar trebui sa fac. Multumesc

2 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Se poate face transferul intreo orice facultate, in limitele locurilor, legii.
2. Mai multe detalii vei obtine daca mergi la secretariatul facutlati unde doresti sa te muti. Ei te vor indruma "ce si cum" sa faci, pentru acest lucru.

Stima Zendy.