| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna vreau s a imi iau soia de la magazin si sa o fierb [Ingrasa?]? va rog spuenti-mi tin o cura de slabire adica mananc numai fructe si legume nimic altceva si vreau sa mananc si soia oare ingrasa?sad Fundita mai repede

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Cand nu o fierbi nu se ingrasa, glumesc. nu, nu ingrasa doar ca, sa zic asa, conteaza modul de preparare. ca doar nu ai sa mananci soia fiarta. nu are niciun gust happy

6 răspunsuri:
| andreeadragutza22 explică:

Multumesc andoando si Lady gaga vasi da la aman2 fundita sad dar nu pot skz

| LadyGA a răspuns (pentru andreeadragutza22):

Stai linistita. eu ma bucur daca am putut ajuta! happy

| LadyGA a răspuns:

Buna! de ce nu te apuci sa tii un regim klumea si sa lasi prostiile astea? soia e o proteina vegetala, mancata in cantitati moderate si nu prajita, la fel ca proteina animala, nu ingrasa. eu iti recomand sa tii altceva. uita-te la south beach sau scarsdale, daca vrei sa slabesti mai repede dar cat de cat sanatos. bafta!

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Nu cred ca vei slabi fiindca soia contine multe proteine. despre soia gasesti aici http://www.frunza-verde.ro/soia

| BlackUnderground a răspuns:

Nu nu te ingrasi stai linistita poti sa mananci fara griji... Pofta buna

| 12345678910 a răspuns:

Daca esti la pubertata, esti inca in crestere acusik vine primavara si vara si o sa fie multe fructe si legume si o sa ai de unde alege trebuie sa nu mananci dupa ora 6 seara si la capitolu sport poti merge pe role e foarte distractiv si lucrezi mai multe grupe coapsele fesele soldurile prin miscari rotative si arzi foarte multe caloriii si faci si miscare pentru sanatate si in schimb primavara vara e mai mare placerea sa faci miscare doar n'ai sa stai in casa inchisa sa intepenesti acolo:-? sper ca ti'am fost de folos iti las un lonk despre beneficiile mersului pe role:*http://www.csid.ro/sport/mersul-pe-role-mai-sanatos-decat-crezi-4596524/