| Pripitu_Emanuel_1976 a întrebat:

Se poate face un abonamet de telefonie mobila pe numele unui pensionar in varsta de 81 de ani? Pe langa plata avansului se achita si plata abonamentului in prima luna?

1 răspuns:
| Miron_Liviu_1997 a răspuns:

Din cate stiu, se poate, pentru ca la abonament iti trebuie buletinul, o factura platita de respectivul sau pe adresa de pe buletin si un cont bancar.Nu au o limita de varsta, bunica mea are 68 de ani si abonament(la Orange, nu fac reclama). Funda?:d