| lllarisaa02 a întrebat:

Care stie sa foloseasca Adobe after effect, sa ma ajute si pe mine cu cv?

Răspuns Câştigător
| MishelleArt a răspuns:

In after effect nu stiu daca poti, dar daca transformi video-ul cu ajutorul programului quicktime intr-o poza cu extensia.gif in photoshop, vei putea adauga lumini pe frame-urile dorite in photoshop 100%.

| lllarisaa02 explică (pentru MishelleArt):

Nu-mi lasi id-u tau sa vb acol?

| MishelleArt a răspuns (pentru lllarisaa02):

Mishelleart@yahoo.com

4 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

Cu ce?

| lllarisaa02 explică (pentru MishelleArt):

Vreau sa bag niste efecte de lumini intr-un video, se poate?, dar nu pe tot parcursul videoclipului doar pe cate o parte din el... merge?