| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult la o persoana fizicul sau cum gandeste ma refer la ce va uitati prima data?

9 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Cred ca principalul e... sufletul persoanei

| Bybanu a răspuns:

Poti sa arati tu, ca cel mai frumos barbat din lume (care asta nu exista), dar daca nu stii cum sa vorbesti...la revederewinking

eu unul ma uit la cum vorbeste omul cum mine, cum mi se raspunde, la cum imi pune intrebari, cum gandeste el.

| negru30 a răspuns:

La inima - ce sa fac cu fizicul lui daca are inima de sarpe

| Ramo80 a răspuns:

Totusi, sa fim realisti si sinceri! Cine isi indreapta privirea prima data catre o persoana mai putin atragatoare din punct de vedere fizic? E adevarat, frumusetea fara suflet e nula pentru o persoana ce cauta o relatie de lunga durata. Dar e adevarat si ca frumusetea e relativa si e o vorba, "nu-i frumos ce-ti place tie, e frumos ce-mi place mie". happy Pupic!

| lastOne a răspuns:

Invariabil prima oara observi fizicul, abia dupa ai de a face cu modul in care gandeste

| Cosminutzz22 a răspuns:

Ambele fizicul pentru desterior si frumusete iar gandeala pentru creier scoala, liceu, facultate etc...

| AndreiP98 a răspuns:

Ambele

| taineamea a răspuns:

In cazul meu trebuie sa fie o combinatie intre cele doua, atat fizicul cat si modul in care gandeste conteaza.

Daca ti-ar place doar fizicul atunci este atractie fizica, daca ti-ar place doar cum gandeste este acea atractie la nivel psihic, intelectual dar degeaba ar exista asta daca barbatul sau femeia nu te-ar atrage si fizic.

| florynambrozie a răspuns:

Eu zic k fizicu conteaza cel mai mult in ziua d azilaughing