| Angelic13 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna daca vad anumite cifre foarte des? Si anume 11, 22, 23, 13, 44, si 33. Le vad oriunde ma uit, la ceas, numere de inmatriculare, chiar si tema de la mate. Parca mi-ar sari in fata! laughing Stiu ca sunt nebuna, dar totusi vreau parerea mai multor persoane.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, numerele astea au o semnificatie>multi nu cred, dar eu una o fac, pentru ca stiu ca azi nu mai exista coincidente, deci uite-le semnificatiile :
1:00-Nu te va uita niciodata
2:00-Te adora
3:00-u esti totul pentru el
4:00-Un brunet te iubeste
5:00-Iubesti ochii verzi
6:00-Iubesti ochii negrii
7:00-Un blond te va iubi
8:00-Iubesti ochii caprui
9:00-Nu te poate uita
10:00-Va veti plimba
11:00-Vrea sa te sarute
12:00-Te va saruta
13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti
14:00-O sa faci dragoste
15:00-Ii este dor de tine
16:00-Vei primii un sarut
17:00-Te iubeste dar nu-ti spune
18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste
19:00-Te doreste un blond
20:00-Te doreste un brunet
21:00-Ii place de tine
22:00-Se gandeste la tine
23:00-Te gandesti la el
00:00-O sa fiti impreuna

Eu le cred adevarate fiecare cu parerea lui
Dar eu ma tot uit de cateva zile la o ora fixa, unde spune :te va saruta...si ghici ce? Am visat ca m-a sarutat...si poate ca o s-o faca si in realitate, cand ne intalnimbig grin
Chestia e sa crezi...

7 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu, nu esti nebuna! posibil sa-ti placa tie acele numere dublate : 11, 22, 33,44 asa cum imi place mie 88! si atunci cand le vezi sa iti spui : oau.numarul meu norocos! nu e chiar asa, nu e nimic de explicat, sunt multe chestii la care te poti gandi, dar care nu au sens! asa cum nu e nimic daca te uiti la ceas cand e ora fixa, asa cum nu e nimic daca vezi o pisica neagra! sau, daca tot crezi ca reprezinta ceva joaca-le la loto (6 din 49) pentru ca ai enumerat 6 numere intre 1 si 49... poate, intr-o zi.cine stie tongue baftaaa!

| cristi202 a răspuns:

Am auzit cindva de cineva care vedea anumite numere peste tot, cum vezi tu. Le-a jucat la loto si a cistigat o suma frumusica. Pe bune! Joaca si tu... cine stie?

| МŶĶÁŶ a răspuns:

SI EU!
Din clasa 1 sunt nebun dupa nr 23!
Uita-te la filmul nr 23! e un film bun
deci sunt aproape dement. numai 23 in capul meu, am haine cu 23, etc si ultimul lucru de zis: douazecisitrei!

| Archy37 a răspuns:

Stiu ca nu fac ce trebuie, dar iti rs...cred ca ai noroc f mult,si daca peste un timp o sa incepi sa kistigi in careva domenii,imi scrii aici si iti voi spune si cauza! succes,si nu te deskuraja, e ceva ok, poate chiar mai ok decit crezi.

| Acaikus a răspuns:

S-ar putea sa fi dislexica multe persoane sufera d asa ceva bine nu cred ca pe continentul nostru dar totusi ar fi bine sa te duci la doctor uite aici niste informatii despre dislexitate http://ro.wikipedia.org/wiki/Dislexie sper ca te-am ajutat si sper sa nu suferi d aceasta boala :-ss oricum funda?:D

| Sebby a răspuns:

Nu cred ca au vreo anumita insemnatate, sunt doar niste numere thinking

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Mai lasa sc...ca ne inebuneste p toti laughing.nu stiu.hee hee