| anonim_4396 a întrebat:

Ce e Acai Plus? Tot primesc spamuri cu asta si-s curioasa.

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Este o sursa naturala de acid elagic, puternic oxidant, stimulator al organismului, ajuta la functionarea sistemului cardiovascular, digestiv, urinar si imunitar.

Janina
| Janina a răspuns:

Nu stiu ca eu tot primesc de la o banca Raiffeisen bank...nu stiu de ce

| NimeniCuActe a răspuns:

E un "medicament" - supliment nutritional... Antioxidant Acai Plus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Secretel si eu le primesc pe cele de la Raiffeisen, dar le tin acolo, nu raspund la ele, am observat la destinatar ca sunt in ordine alfabetica toti cei care au adresa asemanatoare cu e mea...si mai intra si la spam...
Sa nu le dai date sau sa le raspunziwinking

| sudoru54 a răspuns:

Se gaseste pe www.olx.ro 93 lei 120 capsule, pentru 2 luni superantioxidant, pentu slabit,