| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Ce inseamna daca ma uit la ceas la fara un minut?

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Ca te- iubitlaughing...adica daca te uiti de exemplu la 13. 59 numeri a 14-a litera care e "n"...si baiatul care are numele cu litera "n" te-a iubitbig grin

23 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Că e fără un minut?thinking

| User a răspuns:

Inseamna ca e fara un minut. Te asteptai sa zic ca te iubeste Jose Armando, nu?

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Sunt doar superstitii oh go on nu inseamna nimic!

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nimic. e doar o superstitiehee hee.

| Sofffie a răspuns:

Poi la fara un minut se zice ca te-a iubit, la fix se zice ca te iubeste, iar la si un minut ca te inseala

| georgiana a răspuns:

Superstitie: te inseala sad

| Johanna_9281 a răspuns:

Inseamna ca te-a iubit.

| vlad93fcv a răspuns:

Ca mai e un minut si se face fix. ce sa insemne laughing)

| Cherisheverything a răspuns:

Eu stiam ca la si 59' te-a iubit laughing

| Liberty a răspuns:

Inseamna ca o sa se faca fix laughing

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Eu stie ca daca te uiti la fara 1 minut:Se gandeste la tine
La fix:Te iubesc
La si 1 minut:Te inseala love struck

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Eu stie ca daca te uiti la fara 1 minut:Se gandeste la tine
La fix:te iubeste
La si 1 minut:Te inseala love struck

| Laraaa.Beibee<3 a răspuns:

Ca e si 59'winking. mai e un minut pana la fixlaughing

Glumesc happy stiu la ce te referi.chestia cu ''fix=te iubeste;''si un minut= te inseala'' probabil inseamna ca te placelaughing

Naiba stie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că e 59.Chiar crezi în astea? Se zice că te urăşte. Sper să te liniştească asta ştiind că "te urăşte". oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 59 te uraste cineva, la fix te iubeste cineva si la si un minut te iubeste si mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca la si 59 nu te mai iubeste... dar este o superstitielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stiam ca la si 59 te insealalaughing La si un minut ma intereseaza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti.thinking
Ar putea sa insemne:
-pentru optimist, ca mai e un minut pana la un nou inceput
-pentru pesimist, ca se scurge ultimul minut al unei ore, se sfarseste ceva
-pentru nepasator ca e pur si simplu si 59
-pentru elev ca intr-un minut e pauza
-pentru superstitios ca il uraste cineva
Cam atata imi vine acum in minte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna daca te uiti la ceas la fara 2 minute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna daca ma uit la ceas la si un minut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii este dor de tine

| Aurelian0709 a răspuns:

Daca te uiti la ceas la fara un minut inseamna ca nu te mai iubeste, daca te uiti la fix inseamna ca te iubeste, daca te uiti la si un minut inseamna ca te insala. (dar daca te uiti si la fara un min si la fix si la un min nu mai stiu...)

| Huntress a răspuns:

Înseamnă ca mai e un minut si se face fix big grin! Ce altceva sa insemne? laughing Nu stiu sigur dar era o superstitiewinking :*