| GoGo23g a întrebat:

Ce inseamna pentru voi Dragostea adevarata?

4 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu mai există așa ceva de la apariția facebook-ului

| goldheart a răspuns:

Inseamna sa fii dispus sa iti dai viata pentrupersoana iubita, sa-i oferi sau macar sa incerci sa-i oferi :d tot ce-si doreste, sa o iubesti exact asa cum e ea, cu bune si cu rele...vezi? chestii d-astea happy

| anisoara96 a răspuns:

Stop! NU exista.

| justanillusion a răspuns:

Pentru mine dragotea adevarata inseamna atunci cand un baiat iti demonstreaza ca te iubeste in fiecare zi. te iubeste pentru ceea ce esti nu pentru a se culca cu tine. o dragoste adevarata e acee cand sentimentul e reciproc si respectul e de la egal la egal. sper sa team lamuritbig grin