| alexrot15 a întrebat:

Ce inseamna "v1" la pariuri sportive?

6 răspunsuri:
| Tsiitsix3 a răspuns:

Victorie prima echipa parcadevil sigur asta inseamna

| sanki a răspuns:

Victorie gazdele, cu mentiunea ca, in caz de egalitate, evenimentul primeste cota 1!

| lck2290 a răspuns (pentru sanki):

Victorie gazdele, cu mentiunea ca, in caz de egalitate, evenimentul primeste cota 1!

Exact. Chiar ieri am pus un bilet si din greseala am pus V1 pe OM si am a fost cu noroc laughing

| misu18 a răspuns:

Fc Steaua - Fc Brasov : ex v1 inseamna echipa pe care ai pariat! la Fc Steaua- Fc Brasov v1 inseamna ca ai pariat pe steaua iar daca ar fi v2 inseamna ca pariezi pe brasov.

| mariuss97 a răspuns:

V1= inseamna marcheaza amn -2 echipele si v2 =inseamna marcheaza una sau nici una

| Cozma_Laurențiu_1985 a răspuns (pentru mariuss97):

Pentru ce spui tu, este GG