| adinamaria17 a întrebat:

Ce parere aveti de Facultatea de Biologie: Universitatea Bucuresti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce planuri ai dupa absolvire, pe ce post vrei sa lucrezi? Iti spun sincer ca este o pierdere de vreme sa faci o asemenea facultate. Mai mult decat un profesor de biologie nu am auzit sa iasa cineva, si stiu cazuri din Cluj. Tot aia e specializare, doar orasul diferit. Alege ceva serios, daca poti spre materii exacte cum e universitatea politehnica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine punctat. UPB are o facultate in care se face foarte multa biologie, si anume http://isb.pub.ro/