| 3du4rd a întrebat:

Ce parere aveti despre Illumniati care cica conduc, controleaza lumea din umbra, chiar este adevarat, ei chiar exista, si chiar au oamenii supusi lor din industria muzicala, cinematografica, mass media etc?

3 răspunsuri:
| Varsson a răspuns:

Da. Ei ne controleaza, de exemplu majoritatea reclamelor sunt ale lor pentru a ne prosti. Da, chiar au oamenii lor prin muzica, cinematografica. De exemplu uita-te la videoclipurile melodiilor si atunci cand vezi semne masonice... e clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Varsson):

Masonii si illuminati sunt 2 chestii complet diferite, ele nu au nicio legatura.

| 3du4rd explică (pentru Varsson):

Pai si daca chiar exista, si ei stiu ca noi stim despre ei de ce nu iau nici o masura illuminatii astia?!?, sau stiu eu... sa faca ceva ca sa scape de gura lumii si de cei care i-au demascat