| Marius19881 a întrebat:

Ce parere aveti despre teoria universurilor paralele cum ca constiinta se muta intr-un alt univers? eu zic ca e o tampenie!

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Deci da, am mai gasit o intrebare de genul.
NU ESTE POSIBIL.
Daca constiinta s-ar muta intr-un univers paralel, ti-ai pastra amintirile si etc., iar daca asta e posibil, vreau sa te intreb cum au fost vietile trecute?
Daca se zice ca constiinta pleaca, practic cand se naste un copil nou ar fi un fel de "prizonier" condus de o constiinta batrana?

Si... pentru tine user-ul AndreiTot12, ma omoara curiozitatea DE CE ai fost banat? Iti zic eu, pentru intrebarile idioate, de asta.

| mentholinks a răspuns:

Si eu zic la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| iHateLuckyPersons a răspuns:

Ar fii frumos ca atunci cand mori constiina sa se mute intr-un alt univers si sa renasti acolo...nu prea cred ca o sa se intample asa cevarolling on the floor