| mihaela_6858 a întrebat:

Ce s-a intamplat de ceva timp imi tot dispare imaginea dupa desktop si trebuie sa o pun eu din nou? si ce pot sa fac? fundahappy

Răspuns Câştigător
| GeorgeTiberiu a răspuns:

Poate ai windows Genuine instalat. daca da, ia dupa net WGA si cu asta poti dezinstala windows genuine advanced si te lasa in pace cu dekstopu. daca ai virusi, nu ai ce sa faci decat sa-ti reinstalezi windowsu.

3 răspunsuri:
| AdeAngel a răspuns:

Pai exact asta mi se intampla si mie. si am idee ce trebuie sa fac si eu si tu. Trebuie reinstalat windows-ul. Ai cumva virusi pe pc? Eu da. Sper sa-mi dai fundita. pup :*

| Iriinucca a răspuns:

Asa mi se intampla si mie.Eu mi-am instalat windowsul din nou.Baanuiesc ca asta se intampla si la tine!happy

| oraNgel112 a răspuns:

Reinstaleazati windowsul deoarece windows tau este o copie.happy Succes