| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi dispare imaginea de pe desktop?

Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

Daca desktop-ul este vechi e posibil sa se fi uzat tubul...

9 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

Vezi ce programe ai instalat recent. Cele pentru desktop gen Hiperdesk sau Stardock sigur iti influenteaza desktop-ul.

| florinmarius a răspuns:

Daca deschizi mai multe programe simultan procesorul este in 100% si acesta ar fi un motiv am patit eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar putea sa ai windows-ul expirat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu ai inregistrat windowsu, si eu am problema asta acum incerc sa o rezolvv daca vrei sa mai vb baiatdulce_cosmin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar eu am windows 7 si nu stiu de ce imi dispare imaginea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows'ul e expirat tonguetongue si eu am aceeasi problema.habar`n-am cum sa rezolv big grin

| denisa_8548 a răspuns:

raspuns alesDaca desktop-ul este vechi e posibil sa se fi uzat tubul...

| blackbone a răspuns:

E de la windows ca am patit si eu la fel daca e ceva adi_regatta

| vecinadeblog a răspuns:

E posibil sa fii sters imaginea sursa (fotografia in format jpg etc) pe care ai folosit-o ca wallpaper.