| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intampla in 2012

44 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Jocuri Olimpice de vara. Asta e, nu?

| EUSIATIT a răspuns:

Nu poate sti nimeni. STIe cineva cind este cutremur? nu.asa si cu 2012 toti isi dau cu parerea daca am sti dinainte am astepta toti sa vina acea zi. dar sa nu uitam ca 2012 are 360 de zile cind? in ce zi a anului va fi? prostii vedetiva de viata si nu mai va ginditi la rau numai dumnezeu stie. spor la lucru

| Bishop a răspuns:

Ce sa se intample in 2012? Nimic. Ca in fiecare an.
Pentru cei care credeti ca vine sfarsitul lumii:v-ati uitat de prea multe ori la sfarsitul de la Knowing?

| covexrobu a răspuns:

Ce sa se intample? lumea va merge la lucru va manca va bea si se va distra ca si pana acum.

| nellyneliana a răspuns:

Ce s-a intamplat si in 2000:Nimic...

| death a răspuns:

Se realeg parlamentarii. Băsescu nu.laughing

| inna a răspuns:

Voi face 21 de ani..aolo imbatranesc crying

| Pho3nix a răspuns:

Voi face 19 ani.

| Dorinel a răspuns:

Ce sa se intample nimic... a si daca te-ai uitat pe toate tampenile de pe YouTUBE, MetaCaffe sau alte site-uri cum ca vine sfarsitu lumi pe 2012 stai linistit/a sunt numai baliverne tongue bafta

| Diva a răspuns:

Vine sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine intreaba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde din ce "unghi"privesti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vom muri cu totii, asta asteptai sa auzi, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Se anunță un nou început.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hai cata cu sfirsitul lumii ca ma-nervez! auzi! vine sfirsitul p. dii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca totusi o sa fie ceva, cred ca o sa fie un semn inainte de a reveni Mantuitorul a doua oara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor, depunerile suprafetei terestre se va desprinde iar pamantu se va imparte in doua"""

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa traim fericiti inca vreo 100 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoarta terestra si tsunami

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba Da. Este un documentar cu 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne ataca extrateresctri! o sa fie inundati si cutremure speriativa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se va intampla in 2010?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic! hellow cei care credeti in asa ceva! nu sa va intampla apsolut nimica!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie poate da poate nu.nimeni nu stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate iesim din criza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cea mai mare prostie asta.Tot Americanii au inventat asta.Toti cei care cred in asa prostii apoi scuzatime das prostii prostilor.Adica mai bine eu as zice sa takem ca cine stie ce se poate intimpla>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic sunt spusele unor PROSTI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va castiga Romania la Eurovizion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va fi o zi obisnuita asa s-a zis si in 2001 si ce s-a intamplat am mers inainte!^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmhh da Vreau doar sa spun ca am studiat fooooarte mult despre lucrul asta.Documentare...carti...SI CRED CA DA! PE 21 DECEMBRIE VINE SFARSITUL LUMI! Poate si murim oricum nu se stie