| question_3585 a întrebat:

Ciao! cum imi schimb parola la mess? ca nu pot sa dau ca mi-am uitat-o ca nu mai stiu rasp. la intrebarea aia de siguranta. si vreau sa o chimb.plsssss.cine imi explica cel mai bine prim. funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Bitzika a răspuns:

Pai,sa incepem : cand esti intrat pe mess.iti apare Messenger sus.si dai la My Account Info si acolo este Change Password...si tu o sa dai acolo iti pui vechea parola apoi de 2 ori pe cea noua. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?

9 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Intri sus la messenger->My account info si la sign in and security dai la change my password si de acolo stii.Dar daca ai uitat-o si nu poti intra pe mess nu stiu cum sad

| question_3585 explică:

Pentru. ca bitzica a fost prima ii dau ei funda.
mersi big hug

| selenagomezz a răspuns:

Sal pe mes acolo unde e sa te loghezi mai jos scrie forgot your password?"apesi acolo apoi iti apare what's the problem you are experiecing dai sa umpli bulinuta la i forgot my password apoi next iti apare sa iti pui mesu si sa scrii un cod apoi next iti apare my alternate email is... scrii carei daca vrei sau I can't access any of the above apoi next si scimbi parola fundita e ft simplu funda? puppy dog eyes

| Gumã a răspuns:

Scrie pe google forgot password si urmezi pasii de acolo
Multa bafta
Te rog funda, ar fi prima

| TpuNoName123 a răspuns:

Bună!
Pentru a-ţi schimba parola trebuie să intri pe mess.
Dai sus la messenger->my account infhirote loghezi->dai la change your password->scrii parola veche apoi de 2 ori pe cea nouă şi dai save.
Dacă nu mai ştii parola şi nu ştii nici răspunsurile de la întrebări, nu ştiu dacă îţi vei putea reupera parola.

| chrisstina a răspuns:

Sus in colt la messenger de unde dai sign out apesi pe my account info si pe undeva prin stanga scrie change your passoword.dai acolo bagi parola veche o data aia noua de 2 ori si dai savebig grin

| c0rL a răspuns:

Nu ai cum sa ti`o schimbi, daca nu esti logat!

| Đeeα a răspuns:

Buna. Intri pe messenger si dai sus la "messenger"dupa aia dai la "My Accout Info" si dupa aia iti scrii parola acolo si dupa aia te vei descurca. Succes. Fundtisa? puppy dog eyes

| Yuliana_Nicoleta_1993 a răspuns:

Cum imi pot afla parola de messenger daca am uitat-o? Raspuns mai detaliat va rog!