| DiyanAndorea a întrebat:

Cine a fost vreodata in Sibiu si cum este dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| BriannaBonjour a răspuns:

Este frumos. Este in top 10 cele mai frumoase orase europene nevizitate datorita centrului vechi care e principala atractie si are un mall destul de mare

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Extraordinar! Eu chiar am trait acolo cativa ani. In afara de clima (foarte rece) este frumos.

| HaKa93 a răspuns:

Un oras foarte frumos in care nu te plictisesti.

| diaac a răspuns:

Am fost destul de putin in Sibiu, cam o zi, dar am ramas cu o impresie foarte buna de frumos, curat, organizat si clar un loc bun pentru o vacanta placuta. Nu stiu cum este sa locuiesti acolo, dar mie ca turist mi s-a parut superb.

| Barbaraaa a răspuns:

Buna, eu sunt din Sibiu si pot spune ca e un oras foarte frumos, tinand cont ca am vizitat multe orase. Uite intra aici http://www.sibiu.ro/LiveOK/.

| Sholden0112 a răspuns:

Eu am fost acum o luna si mi s-a parut destul de frumos da este frumos de vizitat sunt foarte multe de visitat
Da este frumos
Funda?