| bogdan0302 a întrebat:

Cine imi poate spune la ce liceu sa ma inscriu, am medie peste 8, 50 ma pasioneaza actoria, motocicletele, cursele dar si arhitectura.Sunt cam indecis, cine imi spune cea/cele mai bune sugestii, primeste funda, iar restul vot,, folositor"

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Liceu vocational, sportiv sau pe sectie de actorie.Depinde spre ce esti mai inclinat. Daca ai inclinatii spre actorie,nu fa ca mine, urmeaza un liceu ce iti ofera aceasta sectie pentru. ca s-ar putea sa ai noroc.
Daca te pasioneaza motocicletele si cursele, incearca un liceu sportiv.Antrenamentul te-ar ajuta!
Daca in schimb esti f priceput la arhitectura du-te la un liceu de arte.

1 răspuns:
| Lightose a răspuns:

Nu stiu ce liceu sa iti recomand dar oricum unul unde 8, 50 sa fie ultima medie cu care se intra, profil mate-info.Cel mai bun domeniu mi se pare a fi arhitectura.
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!