| chocolate3755 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt obsedata de ceva/cineva? ex:o carte, un film, o vedeta etc.

4 răspunsuri:
| T a răspuns:

Daca te gandesti mereu la acel lucru.
-Daca gasesti copii ale cartilor prin casa.laughing
-Daca orice revista cu vedeta care iti place e obiect de colectie.
-Daca il iti place din ce in ce mai mult, cu fiecare poza pe care o vezi(cu fiecare interviu)...

| Miha a răspuns:

Atunci cand sti totul despre acel lucru
si atunci cand iti place sa-l vezi chiar si daca l-ai vazut de peste 1000 oriwinking

| xAndro a răspuns:

Incearca sa te indepartezi de acel ceva. :d

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

La asta m-am gandit si eu cred ca sunt obsedata de :
carte-Calatorie spre centrul pamantului -Jules Verne
Film-Calatorie spre centrul pamantului 3D
vedeta-Josh Hutcherson big grin obsesiile mele

Mi-a dat seama ca sunt obsedata de ele tot timpul cand auzeam ceva in legatura cu ele chicoteam nu stiu plus ca mi-a spun cateva persoane vorbeam tot timpul despre subiectul asta si s-au cam plictisit fiecare avem obsesiile noastre intr-un fel face parte din viata noastrawinking si nu este o rusine sa spui cuiva ca esti obsedata de ceva tongue