| Eღilia62 a întrebat:

Cum imi pot face unitatea sa nu mai faca atata zgomot? Am o unitate Asus care am luat-o acum 5 ani de noua.La inceput nu facea atata zgomot dar in timp a inceput sa baraie tare, in loc sa toarca linistita.Am auzit ca sunt unele programe de tunning care pot face unitatea sa functioneze fara prea mult zgomot.

3 răspunsuri:
| Biank_7620 a răspuns:

Poi Trebuie sa iti cumperi un ventilator care nu face sgomot...

Iti lasa aici o pagina sa te uiti...ca nu sunt asa scumpii:P

http://www.smartbuy.ro/ventilatoare-pentru-pc.html

Bartaa! >:D

| lolas23 a răspuns:

Are praf du-te si curatz-o

| Yonut_Ionut_1998 a răspuns:

Ii cumperi alt ventilator